کد خبر: 4087718
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶

پیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شد

پیکر پاک بسیجی مدافع امنیت شهید حسین اجاقی با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم تبریز تشییع و در گلزار شهدای وادی رحمت تدفین شد.

تشییع پیکر شهید، مدافع امنیت، تبریزبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، پیکر پاک بسیجی مدافع امنیت شهید «حسین اجاقی» امروز، دوم مهرماه، با حضور گسترده قشرهای مختلف مردم تبریز تشییع و در گلزار شهدای وادی رحمت تدفین شد.

حجت‌الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا در این مراسم با تأکید بر اینکه مقامات قضائی باید به عنوان مدعی العموم وارد میدان شده و عامل یا عاملان به شهادت رسیدن شهید اوجاقی را به سزای اعمال ننگین خود برسانند، از آشوب‌گران و معترضین روزهای اخیر به عنوان خود باخته‌های بی‌هویت یاد کرد که بازیچه دست استکبار و عوامل صهیونیست‌ها شده‌اند.

وی آتش زدن قرآن، مساجد، حسینیه‌ها و امامزاده‌ها و نیز چادر برداشتن از سر زنان مومنه را از اعمال ننگین آشوب‌گران دانست و با بیان اینکه این عده قلیل، بسیجیان را در کف خیابان‌ها می‌زنند و تصاویر سردار شهید سلیمانی را به آتش می‌کشند، اظهار کرد: مطالبه اصلی و مهم مردم ولایی ایران اسلامی، آذربایجان و تبریز از مقام‌های مسئول این است که به میدان بیایند و با این حرکت‌های خائنانه برخورد قاطع و مناسب داشته باشند.

سرایی افزود: در حال حاضر دشمن جنگ ترکیبی و شناختی علیه جمهوری اسلامی آغاز کرده است و بر این اساس تلاش دارد تا باورهای درونی، دینی و انقلابی مردم را از بین برده و با تطهیر خاندان کثیف پهلوی، اقدام به تغییر دستاوردهای انقلاب و از بین بردن امیدهای مردم می کند.

وی با اشاره به اینکه طی ۴۳ سال اخیر نظام اسلامی با انواع دسیسه‌ها و توطئه‌ها روبرو بوده است، یادآور شد: مبادا امت حزب الله با این ترفندها و توطئه‌ها به هراس افتد و البته شهادت این جوان بسیجی نشان می‌دهد که امت مثل همیشه بیدار بوده و هرگز از آرمان‌های خود دست نخواهد کشید.

شهید حسین اوجاقی، چهارشنبه، 30 شهریورماه، که برای مقابله با آشوبگران در مقابل مصلای تبریز حضور داشت، با ضربه چاقوی اغتشاشگران ضد انقلاب به شهادت رسید.

وی متولد ۱۳۷۰ و فرمانده پایگاه علامه طباطبایی مسجد فاطمی تبریز و دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری بود.

پیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شد

پیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شد

پیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شدپیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شدپیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شدپیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شدپیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شدپیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شدپیکر شهید مدافع امنیت در تبریز تشییع شد

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha