کد خبر: 4088255
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
فرمانده سپاه عاشورا:

دشمنان تاب و تحمل نظام اسلامی را ندارند

فرمانده سپاه عاشورا، انقلاب اسلامی را انقلابی بی‌نظیر در تاریخ بشریت خواند و خاطرنشان کرد: دشمنان تاب و تحمل این نظام را ندارند و می‌دانند قدرتمندی این انقلاب به نابودی آنها منجر خواهد شد.

سردار عباسقلی زاده، فرمانده سپاه عاشورابه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند تبریز، سردار اصغر عباسقلی‌زاده، فرمانده سپاه عاشورا، روز دوشنبه، چهارم مهرماه، در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه صنعتی سهند گفت: امدادهای غیبی در دوران دفاع مقدس باعث شد تا دشمن به هدف خود که نابودی انقلاب اسلامی بود نرسد.

وی افزود: با وجود محدودیت سلاح و مهمات و نیروی انسانی در جنگ تحميلی، ولایتمداری، ولایت پذیری و ایثار و اخلاق و صداقت رزمندگان در کنار امدادهای غیبی عامل پیروزی ما در این دوران بود.

وی با اشاره به پشتیبانی ابرقدرت‌های شرق و غرب و نزدیک ۸۰ کشور به صدام در جنگ تحمیلی گفت: آمریکا از همان روزهای اول پیروزی انقلاب اسلامی، جلوی انقلاب ایستاد و وقتی با ترور، توطئه و کودتا نتیجه نگرفت جنگ تحميلي را آغاز کرد.

سردار عباسقلی‌زاده، انقلاب اسلامی را انقلابی بی‌نظیر در تاریخ بشریت خواند و خاطرنشان کرد: دشمنان تاب و تحمل این نظام را ندارند و می‌دانند قدرتمندی این انقلاب به نابودی آنها منجر خواهد شد.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه انقلاب اسلامی در دهه اول باعث فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی شد افزود: امروز نیز سردرگمی و فروپاشی آمریکا ظهور و بروز پیدا کرده است.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا دیگر قدرت برتر نیست و قدرت ظاهری آن پوشالی است تصریح کرد: اگر مردم متحد شوند ابرقدرت‌های به ظاهر قوی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

سردار عباسقلی‌زاده گفت: با اتحاد و انسجام و ایجاد زمینه‌های لازم برای وحدت داخلی باید متوجه تفرقه افکنی و فتنه انگیزی دشمنان باشیم و با نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت انقلاب را بیمه و دشمنان را نابود کنیم.

وی اتفاقات اخیر در کشور را برنامه ریزی شده خواند و با بیان اینکه تمامی بلایا ناشی از عدم اطاعت از ولایت امر است افزود: در همه فتنه های داخلی در سنوات گذشته که توسط فریب خوردگان پیاده شده ، دست آمریکا، اسرائیل و انگلیس پیداست.

علی اصغر فاتحی فر، رئیس دانشگاه صنعتی سهند نیز گفت: این دانشگاه با داشتن ۱۰ دانشکده فنی و مهندسی و ۵۳۰۰ نفر دانشجو اولین دانشگاه مولود انقلاب است و برای ماندگاری و تقویت نهال اسلام در سنگر علمی تلاش می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha