کد خبر: 4217991
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۱
سرپرست استانداری آذربایجان شرقی:

شهیدان آل‌هاشم و رحمتی در خدمتگزاری به مردم شب و روز نمی‌شناختند

تراب محمدی گفت: شهید آیت‌الله آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و شهید مالک رحمتی، استاندار فقید آذربایجان‌شرقی هر دو انسان‌هایی بودند که خدا برای خدمت به مردم آفریده بود و در خدمت به مردم به خصوص مناطق محروم شب و روز نمی شناختند و سعی می‌کردند در غم و شادی مردم شریک باشند.

تراب محمدی، سرپرست استانداری آذربایجان شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی استانداری، تراب محمدی، سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی، روز گذشته، سوم خردادماه، در دیدار رؤسای اتحادیه‌های علمای اهل بیت(س)  ترکیه با وی  گفت: شهید آیت‌الله آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و شهید مالک رحمتی، استاندار فقید آذربایجان‌شرقی هر دو انسان‌هایی بودند که خدا برای خدمت به مردم آفریده بود و در خدمت به مردم به خصوص مناطق محروم شب و روز نمی‌شناختند و سعی می‌کردند در غم و شادی مردم شریک باشند. 

وی افزود: شهید آیت‌الله آل‌هاشم یک چهره دینی ممتاز و شخصیت برجسته در استان بود که خالصانه سعی می‌کرد مشکلات مردم در تمام حوزه‌ها را در مدت هفت خدمت در کسوت امام جمعه حل کند.

محمدی، با بیان اینکه حضور 800 هزار نفری مردم در مراسم تشییع شهید آیت‌الله آل‌هاشم نشان دهنده محبوبیت وی در بین تمام مردم است، ادامه داد: نماینده ولی فقیه مرکز ثقل الفت و مهربانی بین مردم آذربایجان و حبل المتین علاقمندان به نظام جمهوری اسلامی بود و عاشقانه با تمام علایق و گرایش‌های سياسی و اجتماعی و فرهنگی، ارتباط ویژه داشت.

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی بیان کرد: َدر اوایل پیروزی انقلاب اسلامی به خاطر ترور شخصیت‌های مذهبی و مسئولان از جمله دو امام جمعه در تبریز، نرده و حفاظی جهت جدایی مردم از مسئولان در محل نماز جمعه نصب شده بود که با ورود ایشان به تبریز، این نرده‌ها برچیده شد که نشان از سلوک ویژه مدیریتی وی بود.

وی افزود: شهید رحمتی استاندار فقید آذربایجان‌شرقی هم در چهار ماه و اندی خدمتش با مردم و در بین مردم بود و مشکلات آنان را شبانه روز پیگیری می کرد.

محمدی با بیان اینکه شهید آیت‌الله رئیسی هم مردمی و خستگی ناپذیر بود و به تأسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب شبانه روز به امور کشوری می‌پرداخت و در سفرهای استانی نیز  مشکلات استان‌ها را پایش و رسیدگی می‌کرد، اضافه کرد: سانحه پرواز بالگرد ممکن است برای هر کشوری اتفاق بیفتد که در کشور ما هم متأسفانه روی داد و ملت را داغدار کرد. 

انتهای پیام
captcha