کد خبر: 4218022
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۴

آغاز مراسم تشییع پیکر شهید مالک رحمتی در مراغه + فیلم

مراسم تشییع پیکر شهید مالک رحمتی، استاندار فقید آذربایجان شرقی در زادگاه پدری وی شهر مراغه آغاز شد.

مالک رحمتی، استاندار شهید آذربایجان شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، مراسم تشییع پیکر شهید مالک رحمتی، استاندار فقید آذربایجان‌شرقی، از دقایقی پیش با حضور جمعیت کثیری از مردم در مراغه آغاز شد. جمعیت کثیری از مردم شهرستان مراغه از کوی و برزن‌ این شهر در حال حرکت به سمت میدان استاد کریمی مکان شروع مراسم تشییع پیکر مطهر مالک رحمتی هستند.

پیکر مطهر شهید مالک رحمتی صبح امروز از مشهد و با پرواز اختصاصی و همراه با تشریفات به فرودگاه سهند مراغه منتقل شد. ساعت 10 صبح امروز مراسم تشییع پیکر استاندار آذربایجان شرقی به طور رسمی شروع شده اما مردم قدردان و بی‌تاب مراغه از چند ساعت مانده به آغاز مراسم عازم محل برگزاری شدند. امروز همه در میدان استاد کریمی مراغه تجمع کرده‌اند تا آخرین وداع را با مالک آذربایجان داشته باشند.

امروز شهرستان مراغه با میزبانی از جمعیت کثیری از مردم آماده است تا جوان خدوم و انقلابی این خاک را در آغوش گیرد، مردم زیادی از اکثر نقاط استان و حتی کشور برای مراسم تشییع استاندار فقید آذربایجان‌شرقی آمده‌اند. مراسم تشییع پیکر استاندار شهید آذربایجان شرقی از میدان استاد کریمی شروع شده و تا میدان ۲۲ بهمن«اوقاف» این شهرستان ادامه دارد.

پس از اقامه نماز در میدان اوقاف پیکر مطهر وی به گلزار شهدا انتقال و در جوار شهدای دوران دفاع مقدس به خاک سپرده می‌شود. مراسم ترحیم شهید مالک رحمتی و بزرگداشت شهدای سانحه هوایی از ساعت ۱۶ تا ۱۸.۳۰ در مسجد جامع مراغه برای برادران و همچنین در مسجد شهدا برای بانوان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
captcha