کد خبر: 4218025
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۳
سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی:

تمامی کارهای شهید رحمتی با اخلاص بود

تراب محمدی، با بیان اینکه تمامی کارهای شهید رحمتی با اخلاص بود، گفت: کارهایش به هیچ وجه نمایشی نبود و تمام تلاش خود را برای حصول نتیجه به کار می‌گرفت.

شهید مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی

تراب محمدی، سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی، در گفت‌وگو با ایکنا، ضمن عرض تسلیت به مردم شریف ایران، گفت: طی چهار ماهی که شهید مالک رحمتی به عنوان استاندار آذربایجان‌شرقی حضور داشت، از اولین روزی که شروع به کار کرد خواستار تشکیل جلسه‌ای برای برنامه‌ریزی حل مشکلات مردم شد.

وی‌ با بیان اینکه اولویت این شهید رسیدگی به مناطق محروم و اقشار نیازمند بود و بر همین اساس در تدوین برنامه کاری هم به این موضوع توجه داشت، افزود: بیشتر روزها تا ساعت ۲۲ و حتی ۲۳ مشغول کار بود، شهید رحمتی تمام هفته را کار می‌کرد و جمعه را به بازدیدها اختصاص می‌داد؛ بر همین اساس کار وی تعطیلی نداشت.

محمدی تاکید کرد: شهید رحمتی به همه فرمانداران استان هم ماموریت داده بود تا به اقشار آسیب‌پذیر و ضعیف رسیدگی کنند و نسبت به سالمندان، معلولان، جانبازان و مددجویان نهادهای حمایتی توجه ویژه داشته باشند.

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه تمامی کارهای این شهید با اخلاص بود، گفت: کارهایش به هیچ وجه نمایشی نبود و تمام تلاش خود را برای حصول نتیجه به کار می‌گرفت.

انتهای پیام
captcha