کد خبر: 4218337
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۱

راه شهید رحمتی در آذربایجان‌شرقی استمرار می‌یابد

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: پیگیری جدی مصوبات و تصمیمات، ویژگی بارز شهید مالک رحمتی بود و رویه مدیریتی ایشان با همان ویژگی‌ها در استان استمرار خواهد یافت.

تراب محمدی، سرپرست استانداری آذربایجان شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی استانداری، تراب محمدی، سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی، روز گذشته، پنجم خردادماه، در نشست فرمانداران استان، با تسلیت شهادت جمعی از خادمان ملت در سانحه سقوط بالگرد، اظهار کرد: وداع باعظمت مردم تبریز، مراغه و سایر شهرهای کشور با شهدای خدمت، جلوه‌ای از همبستگی و دلدادگی ملت ایران به آرمان‌های انقلاب و شهدا بود.

وی افزود: شهید آیت‌الله آل‌هاشم و شهید رحمتی، لنگر وحدت و همدلی در استان بودند و فقدان این عزیزان خسارت سنگینی برای همه ما بود.

محمدی پیگیری جدی مصوبات و تصمیمات را ویژگی بارز شهید رحمتی مطرح کرد و گفت: پیگیری تصمیمات تا زمان حصول به نتیجه، حلقه مفقوده مدیریت در کشور و استان است و براین اساس با دستور شهید رحمتی یک گروه پیگیری در استانداری تشکیل شده بود.

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی افزود: فعالیت این گروه با همان کیفیت مدنظر شهید رحمتی در استان آذربایجان‌شرقی ادامه خواهد یافت. پیگیری جدی مصوبات و تصمیمات، ویژگی بارز شهید مالک رحمتی بود و رویه مدیریتی ایشان با همان ویژگی‌ها در استان استمرار خواهد یافت. 

محمدی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ۸ تیر، گفت: اکنون بهترین زمان فصل کاری و اجرای پروژه‌های عمرانی است و متوقف کردن کارها با این بهانه که دولت تغییر خواهد کرد، از نظر شرعی و عرفی و قانونی پذیرفتنی نیست.

وی با بیان اینکه تا زمان برگزاری انتخابات، هیچ تغییر مدیریتی در سطح فرمانداری‌ها نخواهیم داشت، افزود: فرمانداران باید با پرهیز از هرگونه سستی و با فعالیت شبانه‌روزی، کارها را با جدیت به پیش ببرند و برگزاری انتخابات نباید کارهای جاری شهرستان‌ها را تحت تأثیر قرار دهد.

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی، درخصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نیز گفت: انتخابات در حال حاضر مهم‌ترین پروژه کشور و استان است که فرایند اجرایی آن از شنبه هفته آینده آغاز می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نیز با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خدمت به‌ویژه شهید دکتر رحمتی، گفت: امیدواریم شیوه مدیریتی ایشان به عنوان یک شیوه جدید در استان استمرار یابد و در توسعه استان نقش‌آفرینی کند.

انتهای پیام
captcha