کد خبر: 3872045
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
گروه اجتماعی - فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) گفت: قهرمانان یمنی، فلسطینی، لبنانی، سوری و عراقی جبهه مقاومت اسلامی به دنبال خونخواهی سردار قاسم سلیمانی، عملیات روانی، نابود کننده و انهدام کننده‌ای را در مکان و زمان نامعلوم انجام خواهند داد که باعث اتمام حضور آمریکا در منطقه خواهد شد.

قهرمانان جبهه مقاومت اسلامی باعث اتمام حضور آمریکا در منطقه خواهد شدبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی،سردار رحیم نوعی اقدم فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س)، عصر روز چهارشنبه 25 دیماه در مراسم بزرگداشت شهدای 27 دی دانشکده فنی دانشگاه تبریز، گفت: قهرمانان یمنی، فلسطینی، لبنانی، سوری و عراقی جبهه مقاومت اسلامی به دنبال خونخواهی سردار قاسم سلیمانی، عملیات روانی، نابود کننده و انهدام کننده‌ای را در مکان و زمان نامعلوم انجام خواهند داد که باعث اتمام حضور آمریکا در منطقه خواهد شد.

وی با اشاره به حملات موشکی سپاه به پایگاه نظامی آمریکا، اظهار کرد: پس از جنگ جهانی دوم هیچ قدرتی نتوانسته بود از یک نقطه مشخص اهداف نظامی آمریکا را مورد هدف موشک قرار دهد.

سردار نوعی اقدم، با بیان این‌که انتقام گیری در پنج لایه تعریف می‌شود که در لایه اول، پایگاه عین الاسد مورد هدف قرار گرفت، افزود: با این‌که آمریکا ادعا داشت دارای موشک‌های ضد هوایی بوده و هر موشکی را که روی لانچر فعال شود را شناسایی کرده و نابود می‌کند، اما در زمان آماده باش تمامی پایگاه‌های آمریکا، موشک‌های ما بدون این‌که شناسایی شوند از آسمان چهار پایگاه عبور کردند.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس افزود: پس از حمله، منتظر عکس العمل آمریکا بودیم تا لایه دوم انتقام را عملیاتی کنیم و اگر واکنش‌های دیگری را اعمال می‌کرد، چنان برخوردی می‌کردیم که آمریکا تا ابد از منطقه خارج شود.

وی با بیان این‌که آمریکا برای رسیدن به امیال فسادانگیز خود در دنیا، هیچ قانون و مقررات بین‌المللی، سیاسی، نظامی و بشری را رعایت نمی کند، گفت: در دنیای نظامی‌ها، یک قانون محکم نانوشته بین المللی وجود دارد و بر اساس آن هیچ قدرت‌ و ابرقدرت‌ و یا دولتی ‌اجازه ندارد مقام مسئول رسمی یک کشور را در کشور ثانی مورد هدف تروریست دولتی قرار دهد و این امر خلاف موارد نظامی و حقوق بشر است.

سردار نوعی اقدم، افزود: به ادعای برخی تحلیلگران مسائل آمریکا و جبهه مقاومت، آمریکا در مقابل فرماندهی، ایستادگی و ادبیات پدافندی و آفندی جبهه مقاومت چاره‌ای نداشت و به بن بست رسیده بود، حتی سناتورهای آمریکا و مخالف اسرائیل نیز اذعان کردند که شهادت سردار قاسم سلیمانی چنان گران تمام شد که زنده بودنش این سنگینی را نداشت.

وی ادامه داد: نمی‌توانستند سردار سلیمانی را مهار کنند، زیرا مکان حضور سردار مشخص نبود و او را فرمانده سایه‌ می‌نامیدند.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) در خصوص فعالیت‌های حزب الله لبنان، اظهار کرد: این گروه در ابتدا با پنج نفر در مقابل زیاده خواهی‌های آمریکا ایستاد اما سپس تبدیل به یک لشکر شد. اکنون نیز تمامی تئوریسین‌های دنیا اذعان می‌کنند که حزب الله لبنان دیگر یک گروه یا تشکیلات نیست بلکه ادبیات و مکتب مقاومت است و در دنیا هیچ قدرتی نمی‌تواند این مکتب را از بین ببرد.

وی افزود: فرمانده لشکر زرهی اسرائیل در یک مصاحبه‌ گریه می‌کرد و می‌گفت ما را فریب دادند که هیچ موشکی در دنیا نمی‌تواند قلب تانک زرهی اسرائیل را بشکافد، اما زمانی که با خیال آسوده به سمت تصرف لبنان در پیش بودیم، جوانان صورت پوشیده‌ای هم‌چون قارچ از زمین بیرون آمدند و با یک موشک قلب تانک اسرائیلی را شکافتند و ما پس از آن فرار کردیم.

وی بیان کرد: امروزه در جنگ یمن با دنیا، یک دیپلماسی پنهانی وجود دارد. یمنی‌هایی که پا برهنه بودند و چیزی نداشتند پهپادی با بیش از ۲۰۰ کیلومتر برد را از کجا آورند و چگونه تیپ تا بن دندان مسلح آمریکا را به اسارت گرفتند؟ در واقع این همان ادبیات شهید سردار قاسم سلیمانی است.

سردار نوعی اقدم متذکر شد: آمریکا بزرگترین دشمن ماست، زیرا تاکنون 78 جنگ در دنیا راه انداخته اما در هیچ جنگی به طور مستقیم وارد نشده و تنها یکبار، 40 نفر از رنجرهای آمریکایی در جنگ حلب آمدند که بعد با پوشیدن لباس زنانه از مهلکه فرار کردند.

وی در ادامه با اشاره به نقش شهدای 27 دی دانشگاه تبریز، گفت: دانشگاه تبریز برای برون رفت از تحریم و تهدیدهای دشمن در زمان نبود تکنولوژی و وابستگی تمام عیار به دیگر ملت‌ها، به کمک اساتید و دانشمندان جوان انقلابی کشور در مرکز علمی، تحقیقاتی و پژوهشی قدم‌های بسیار بلندی در راستای نوآوری، ارتقا و رسیدن به علم برداشته و در این راستا خشم دشمن را برانگیختند.

فرمانده قرارگاه حضرت زینب(س) با بیان این‌که یکی از فاکتورهای ناتوانی ایران در گذشته فقدان امکانات بود، گفت: موتور سیکلت و یا حتی یک پوکه کلاشینکف هم نداشتیم و وابسته دیگر کشورها بودیم. حاکمیت شاهنشاهی به اسم وابسته ناتو غربی بود و اجازه ساخت حتی یک پوکه اسلحه را نیز نداشت، اما قهرمانان دلاور خطه آذربایجان پا به صحنه گذاشتند و در زمان بسیار اندکی با بالندگی، نوآوری، تحقیق و ارتقا علم، اولین دست ساز علم و فکر انقلابی را به میدان مبارزه و به دست رزمندگان رساندند.

وی افزود: باید اساتید و دانشجویان اهل فکر و اندیشه همچون ستارگان درخشان ادامه دهنده راه آن دانشجویان باشند. یکی از موفقیت های بزرگ در سنگر علم، بچه‌های ارزشمند جهاد هستند.

سردار نوعی اقدم، گفت: اکنون کشور در بسیاری از علوم حرفی برای گفتن دارد و این رشد به فضل خدا ادامه خواهد یافت؛ علم و ترقی و تکنولوژی این نظام با خون این قهرمانان و شهدای 27 دی ایجاد شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: