کد خبر: 3971801
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: امیدآفرینی در جامعه و پرهیز از تخریب رقیب موجب افزایش میزان مشارکت مردم در انتخابات می‌شود.

امیدآفرینی در جامعه میزان مشارکت مردم در انتخابات را افزایش می‌دهدبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی اداره کل ارشاد استان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، امروز، 26 اردیبهشت‌ماه، در جلسه‌ راهبری شورای فرهنگ عمومی استان، گفت: امیدآفرینی در جامعه و پرهیز از تخریب رقیب موجب افزایش میزان مشارکت مردم در انتخابات می‌شود.

وی با اشاره به انتخابات پیش روی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی و اهمیت حضور و مشارکت مردم در انتخابات، افزود: تلاش برای افزایش میزان حضور و مشارکت مردم در انتخابات، رعایت اخلاق انتخاباتی و جلوگیری از ایجاد خدشه در اصل نظام از مهم‌ترین مسایل در این برهه زمانی است.

آل‌هاشم اظهار کرد: امید است انتخابات ریاست جمهوری در سال جاری با مشارکت جدی مردم و انتخاب احسن به خوبی برگزار شود و در این راستا تمام دستگاه ها باید برای حضور و مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند.

امام جمعه تبریز همچنین شهادت مظلومانه کودکان افغانستان و غزه را تسلیت گفت و یادآوری کرد: امید است خداوند متعال لطف و یاری خود را شامل حال تمامی مسلمانان در سراسر عالم کند.

وی با اشاره بر لزوم تهیه آیین نامه داخلی برای شورای فرهنگ عمومی استان، ‌ این اقدام را حرکتی مثبت دانست ادامه داد: هیچ شورایی بدون کمیسیون‌های تخصصی امکان فعالیت قابل قبول را ندارد و با فعال شدن کمیسیون‌ها و کارگروه هاست که شورا غنی می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، بر لزوم بومی سازی اسناد، برنامه‌ها و سیاست‌های فرهنگی و تدوین سند برش استانی و عملیاتی کردن آن با دقت و جدیت تاکید کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: