کد خبر: 4059771
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸

حماسه‌سازان و رزمندگان عملیات بیت‌المقدس آذربایجان‌شرقی تجلیل شدند

حماسه‌سازان و رزمندگان عملیات بیت‌المقدس آذربایجان‌شرقی به مناسبت سالگرد آزادسازی خرمشهر تجلیل شدند.

حماسه‌سازان، رزمندگان آذربایجان شرقیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حماسه‌سازان و رزمندگان عملیات بیت‌المقدس استان، روز گذشته، چهارم خردادماه با حضور استاندار آذربایجان‌شرقی به مناسبت سالگرد آزادسازی خرمشهر تجلیل شدند.

عابدین خرّم، استاندار آذربایجان‌شرقی در این مراسم، سوم خرداد را نماد مقاومت و پیروزی ملت ایران بیان کرد و گفت: اساس پیروزی رزمندگان اسلام، همان مکتبی بود که توسط امام راحل احیا شد و امروز در بین جوانان جهان اسلام و مدافعان حرم تبلور یافته است.

وی اظهار کرد: دشمنان انقلاب بعد از 40 سال هنوز پی به عظمت حماسه‌ای که ملت ایران در سوم خرداد آفرید نبرده‌اند. دوستان انقلاب و ملت‌های مسلمان، مبنای پیروزی خود در جبهه حق علیه باطل را همان مبنایی می‌دانند که حماسه‌سازان خرمشهر آن را آفریدند.

خرّم با بیان این‌که افتخار می‌کنم در جمع ستارگان جهاد و شهادت هستم، گفت: خاطرات شما سرداران و پیشکوستان دفاع مقدس، روایت‌های واقعی از انسان‌هایی است که فقط برای خدا و اعتلای اسلام و انقلاب حماسه آفریدند.

گفتنی است در این مراسم از کتاب «جهنم‌دره سبز» خاطرات سردار پاشایی رونمایی و از جمعی از سرداران و رزمندگان عملیات بیت‌المقدس تجلیل شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :