کد خبر: 4087448
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۴

دستگیری اعضای یک تیم تروریستی در مرز خداآفرین

فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی گفت: با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانان هنگ مرزی خداآفرین، اعضای تیم تروریستی شناسایی و دستگیر شدند.

دستگیری تیم تروریستی، مرز خداآفرینبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس استان، سردار محمد احمدی، فرمانده مرزبانی آذربایجان‌شرقی، امروز، اول مهرماه، در جمع خبرنگاران، گفت: با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانان هنگ مرزی خداآفرین، اعضای تیم تروریستی شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: ۲ نفر از اعضای تیم تروریستی که قصد عملیات خرابکارانه در داخل کشور را داشتند، به همراه مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات جنگی در نوار مرزی خداآفرین دستگیر شدند.

سردار احمدی گفت: در این عملیات ۲ دستگاه خودروی سواری پراید و دنا، توقیف شدند که در بازرسی از آن‌ها یک قبضه سلاح جنگی دوربین‌دار ام ۱۶، یک قبضه سلاح جنگی کلاشینکف و کلت کمری، ۴ قبضه نارنجک دستی، سه عدد ریموت انفجاری و بی‌سیم دستی به همراه دوربین‌های دید در شب پیشرفته کشف شد.

فرمانده مرزبانی آذربایجان شرقی ادامه داد: در بازجویی‌های فنی و تخصصی مشخص شد این افراد قصد انجام عملیات‌های خرابکارانه با توجه به اوضاع پیش آمده در داخل کشور را داشتند که با تلاش تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانی دستگیر و شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش در مرزها خط قرمز مأموران مرزبانی است، خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha