کد خبر: 4088588
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

مردم تبریز بر نقشه‌های شوم دشمن خط بطلان کشیدند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: مردم غیرتمند استان و تبریز با حضور حماسی، قاطع و دشمن شکن خود، خط بطلانی بر نقشه های شوم دشمن برای ناآرام سازی ایرانِ اسلامی کشیدند.

حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه تبریزبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه تبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، در پیامی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی، به اغتشاشات اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: حضور مردم تبریز آنهم سه روز پشت سر هم، حاکی از بصیرت عمومی مردمان این دیار است که بارها مورد تمجید و تکریم رهبر فرزانه انقلاب قرار گرفته است.

وی در این پیام تصریح کرده است: اتفاقات اخیر نشان داد که «دشمنِ در کمین نشسته»، برای آسیب زدن به مردم و انقلاب اسلامی از هیچ فرصتی دریغ نمی‌کند، لیکن بار دیگر ثابت شد که حضور مردم، باطل السحر تمام دشمنی هاست.

وی تاکید کرده است: مردمِ انقلابی بمانند همیشه پای تمامیت ارضی، استقلال و حاکمیت نظام ایستاده‌اند، امیدوارم دولتِ انقلابی و سایر ارکان نظام در تامین معیشت و رفاه عمومی ملت تمام توان خود را بکار گرفته و دغدغه های معیشتی را مرتفع کنند.

امام جمعه تبریز با تقدیر از حافظان امنیت افزوده است: فرزندان ملت در فراجا، سپاه، بسیج و سایر نیروهای امنیتی و انتظامی با هوشیاری و نجابت، امنیت را در استان برقرار و آرامش را به مردم هدیه دادند.

آل‌هاشم در پایان پیام خود یادِ شهیدِ مدافع امنیت بسیجی شهید حسین اوجاقی را گرامی داشته است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha