کد خبر: 3872049
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
گروه اجتماعی - مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، گفت: دشمنان به بهانه‌های واهی به دنبال انتقام هستند، زیرا دل پری از مراسم تشییع باشکوه سردار سلیمانی دارند اما در این راستا باید آگاه و مراقب انتقام دشمنان باشیم، چراکه سرمایه امید در جوانان را ارزان به دست نیاورده‌ایم.

دشمنان به بهانه‌های واهی به دنبال انتقام از ایران هستندبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی،حجت‌الاسلام محمد انوری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز عصر روز گذشته، 25 دیماه در مراسم بزرگداشت شهدای 27 دی دانشکده فنی دانشگاه تبریز با بیان این‌که ملاک دینداری دفاع و ایستادن آحاد مردم یک جامعه پای پرچم حق است، گفت: شهدا همواره پیشرو و چراغ راهنما در عرصه‌های مختلف هستند و شهادت سردار قاسم سلیمانی نیز این گفته را اثبات می‌کند.

وی با بیان این‌که حضور بی سابقه مردم در مراسم تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی پرده از حماقت دشمنان برداشت، اظهار کرد: دشمنان احمقی داریم، زیرا با تصمیم‌های نابخردانه و نابه جا باعث شدند عطر شهادت سردار تا مغز استخوان ما اثر گذارد و شاهد پای کار بودن ملت باشیم.

وی ادامه داد: شهید سردار سلیمانی تکلیف خود را با تمام مسائل روشن کرده و رفتار و منش و راهش نیز مشخص بود؛ تکلیف کسی که پای تابوت چنین شخصیت عظیم الشانی حاضر می‌شود نیز مشخص بوده و می‌داند که چه کار بزرگی انجام داده است.

حجت‌الاسلام انوری متذکر شد: تبلیغات رسانه‌ها و یا هر اثر مصنوعی دیگر، ملت را به عرصه و خیابان نکشاند، بلکه آنچه که بود از عمق وجود مردم برخاسته بود که نشان از عشق و علاقه به شهدای انقلاب است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز افزود: شهید سردار قاسم سلیمانی با شهادت خود یک سرمایه اجتماعی بزرگی ایجاد کرد و باعث امید مضاعف در دل جوانان شد.

وی ادامه داد: دشمنان به بهانه‌های واهی به دنبال انتقام هستند، زیرا دل پری از مراسم تشییع باشکوه سردار سلیمانی دارند و بسیار غصه می‌خورند؛ اما در این راستا باید آگاه و مراقب انتقام دشمنان باشیم، چراکه سرمایه امید در جوانان را ارزان به دست نیاورده‌ایم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، با بیان این‌که هر که مسئولیت بیشتری دارد و پشت تریبون حاضر می‌شود، نباید سخنان سران استکبار را بگوید، گفت: این امر موجب نابودی سرمایه عظیم امید در جوانان می‌شود.

حجت الاسلام انوری، افزود: آمریکا توانسته بود با ابزارهای تبلیغاتی، یک چهره‌ای برای خود ایجاد کند و برخی نیز گول این بزک و چهره را می‌خورند اما شهید سلیمانی باعث شد تا چنگال خونین آمریکا از دستکش مخملی بیرون بیاید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: