کد خبر: 3887043
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مشارکت مردم در خانه‌نشینی و فعالیت‌های خودجوش در حوزه ضدعفونی معابر، تنها راه ریشه‌کنی بیماری کرونا در شهر است.

مشارکت مردمی تنها راه ریشه‌کنی ویروس کرونا استبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، شهرام دبیری، رئیس شورای اسلامی شهر تبریز امروز، چهارم فروردین‌ماه در جمع نیروهای داوطلب ضدعفونی شهر گفت: مشارکت مردم در خانه‌نشینی و فعالیت ‌های خودجوش در حوزه ضدعفونی معابر، تنها راه ریشه‌کنی بیماری کرونا در شهر است.

وی افزود: امیدواریم با مشارکت مردم در قرنطینه خانگی و شهری و در کنار آن نیز ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری توسط شهرداری تبریز، بتوانیم در عرض دو هفته با کاهش تردد این بیماری را در شهر و استان خود ریشه‌کن کنیم.

دبیری، با اشاره به عملکرد شورای شهر در حوزه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نیز گفت: ما بودجه‌ای برای خرید محلول ضدعفونی و ماسک و دستکش در شورای شهر تصویب کردیم که هم در اختیار کارکنان و کارگران شهرداری و هم شهروندان به صورت رایگان قرار می گیرد.

رئیس شورای شهر تبریز در ادامه خاطرنشان کرد: تلاش کردیم که مراجعات به شهرداری‌ها را به حداقل رسانده و تخفیف پروانه‌های ساختمانی را برای کاهش تردد شهروندان تمدید کنیم؛  فعالیت کارکنان شهرداری را هم به صورت شیفتی و دورکاری قرار تصویب کردیم و در مجموع تلاش می‌کنیم که با مشارکت مردمی این ویروس را ریشه‌کن کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: