کد خبر: 3887330
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ورزقان، گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان تمام اقامتگاه‌ها و مهمان‌سراها تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

تعطیلی تمام اقامت‌های ورزقان/ پذیرش مسافران ممکن نیستاصغر دشتبان، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ورزقان، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌شرقی، گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان تمام اقامتگاه‌ها و مهمان‌سراها تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی ادامه داد: سلامتی مهمترین سرمایه هر انسان و نعمت خدادادی است که غیرقابل جایگزین است و بنابر فرمایش امام علی(ع) سلامتی همچون تاجی است بر سر انسان‌های سالم که جز بیماران آن را نمی‌بینند. سلامتی بزرگترین نعمتی است از طرف خداوند که در اختیار بشر قرار گرفته است زیرا بدون آن بهره بردن از سایر نعمت‌های الهی امکان‌پذیر نیست.

دشتبان در ادامه ضمن طلب پوزش از تمامی هموطنان عزیز که در ایام نوروز سال ۹۹ قصد سفر به شهرستان ورزقان، دیار ستارخان و رنگین‌کمان زیبای‌ها داشته‌اند گفت: خواهشمندیم برای حفظ سلامتی خود و ساکنین محترم شهرستان ورزقان در این ایام از هر گونه سفر به این شهرستان اجتناب و خودداری کنید.

وی متذکر شد: طبق مصوبات کشوری، استانی و شهرستانی تمامی اماکن گردشگری، مهمان‌پذیرها و اقامتگاه‌های بوم‌گردی شهرستان تا اطلاع ثانوی تعطیل بوده و امکان پذیرش هیچگونه مسافر را نخواهند داشت. بعد از ریشه‌کن شدن ویروس کرونا با اجرای برنامه‌های بهتر و آماده‌سازی تمام امکانات شهرستان در خدمت مسافران و گردشگران خواهیم بود.

دشتبان تأکید کرد: به تمام واحدها به صورت کتبی اعلام شده است که باید نکات و دستور العمل بهداشتی را رعایت کنند تا در تمام امور بتوانیم بر این ویروس فایق شویم، مطمئن هستم با درایت مسئولان و یاری مردم، بر این مشکل هم پیروز خواهیم شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: