کد خبر: 3963183
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۲
مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی از واکسیناسیون گروه‌های تحت پوشش بهزیستی در برابر ویروس کرونا خبر داد، گفت: در مرحله نخست واکسن کرونا به سالمندان در مراکز نگهداری تزریق می‌شود و بیماران روانی مضمن و ذهنی در اولویت‌های بعدی واکسیناسیون قرار دارند.

آغاز واکسیناسیون سالمندان آذربایجان‌شرقی در برابر کرونابه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، فرگل صحاف، مدیرکل بهزیستی استان، امروز، 19 فروردین‌ماه، در دیدار با فرماندار شهرستان اهر اظهار کرد: حمایت فرماندار اهر از جامعه معلولان و اقدامات اداره بهزیستی شهرستان برایمان مایه افتخار است و این‌که شهرستان اهر دارای نیروهای مطالبه‌گر بوده و با سایر شهرستان‌ها تفاوت‌های بسیاری دارد، بسیار خرسندم.

وی افزود: سال گذشته که سالی سخت بود را به حول قوه الهی پشت سر گذاشتیم، کمبود اعتبارات و ابتلای سالمندان در مراکز نگهداری استان باعث شد تا سختی‌های زیادی را تجربه کنیم این در حالی است که ابتلاء تعدادی از سالمندان و گاهاً فوت سالمندان بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا را سیاسی می‌کردند.

صحاف، با ذکر این‌که گرانی‌های اجناس و تجهیزات مورد نیاز جامعه معلولین و سالمندان و کمبود اعتبارات؛ محدودیت‌های زیادی را در تأمین نیازهای اقشار تحت پوشش به وجود آورد، گفت: خوشبختانه مشارکت خیرین در تأمین نیازهای معلولان و سالمندان تحت پوشش بهزیستی در شهرستان اهر بالاست و این نشان‌گر فرهنگ غنی مردم اهر در کمک به هم‌نوعان‌شان است.

وی از واکسیناسیون گروه‌های تحت پوشش بهزیستی آذربایجان‌شرقی در برابر ویروس کرونا خبر داد، گفت: در مرحله نخست واکسن کرونا به سالمندان در مراکز نگهداری تزریق می‌شود و بیماران روانی مضمن و ذهنی در اولویت‌های بعدی واکسیناسیون قرار دارند.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی از انتخاب شهر اهر به عنوان پایلوت «شهر بدون مانع» خبر داد، گفت: یکی از شهرهای آذربایجان‌شرقی به عنوان پایلوت «شهر بدون مانع» انتخاب می‌شود و ما شهر اهر را پُرپتانسیل در این زمینه می‌بینیم و تمامی ادارات برای مناسب‌سازی محیط برای معلولان باید پای‌کار باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: