کد خبر: 4016602
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۹
پیکر حجت‌الاسلام سید علی اصغر حسینی لیلابی پدر شهیدان «سید محمد و سید جواد لیلابی» با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار آذربایجان‌شرقی در تبریز، تشییع و در وادی رحمت این شهر به خاک سپرده شد.

پدر شهیدان لیلابی، تشییع جنازه، تبریز،دفاع مقدسبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، پیکر حجت‌الاسلام سید علی اصغر حسینی لیلابی پدر شهیدان «سید محمد و سید جواد لیلابی» امروز، ششم آذرماه، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، عابدین خرم، استاندار آذربایجان‌شرقی و جمعی از مسئولان و خانواده شهدا در تبریز تشییع و در وادی رحمت این شهر به خاک سپرده شد.

حجت‌الاسلام سیدعلی اصغر حسینی لیلابی، از جمله روحانیان مردمی، خیراندیش و پیشتاز در خدمت به اسلام و انقلاب اسلامی بود که به علت کهولت سن به ۲ فرزند شهیدش پیوست. شهید سید جواد حسینی متولد ٣ شهریور ١٣۴٩ در تاریخ ١٨ فروردین ١٣۶۶ در منطقه فاو عملیات کربلای ٨ به شهادت رسید.

شهید سید محمد حسینی لیلابی نیز متولد ٢ آذر ١٣۵٠ در تاریخ ٧ خرداد ١٣۶۵ در منطقه عملیاتی دزفول به فیض شهادت نایل آمدند.

پیکر پدر شهیدان «لیلابی» در تبریز تشییع شد+عکسپیکر پدر شهیدان «لیلابی» در تبریز تشییع شد+عکسپیکر پدر شهیدان «لیلابی» در تبریز تشییع شد+عکسپیکر پدر شهیدان «لیلابی» در تبریز تشییع شد+عکسپیکر پدر شهیدان «لیلابی» در تبریز تشییع شد+عکسپیکر پدر شهیدان «لیلابی» در تبریز تشییع شد+عکسپیکر پدر شهیدان «لیلابی» در تبریز تشییع شد+عکس

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: