کد خبر: 4087367
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸

پیام استاندار آذربایجان شرقی در پی شهادت بسیجی «حسین اوجاقی»

استاندار آذربایجان شرقی در پی شهادت برادر بسیجی حسین اوجاقی در ناهنجاری های روز گذشته تبریز پیامی صادر کرد.

استاندار آذربایجان شرقی،شهادت، حسین اوجاقیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، عابدین خرم، استاندار آذربایجان شرقی در پی شهادت برادر بسیجی حسین اوجاقی در ناهنجاری های روز گذشته تبریز پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

خبر تاسف‌بار و غم‌انگیز شهادت برادر بسیجی آقای حسین اوجاقی به دست اغتشاش‌گران و عناصر ضدانقلاب موجب تألم و تأثر روحی اینجانب شد.

بی‌شک این اقدام غیرانسانی و ددمنشانه علیه کسانی که برای دفاع از نظم، امنیت و آرامش شهروندان تلاش می‌کنند، از سوی هر انسان آزاده‌ای محکوم است.

مطمئناً دشمنان امنیت و آرامش ملت ایران با این اقدامات کور و وحشیانه به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت و در سایه تلاش و فداکاری نیروهای نظامی و انتظامی، خدشه‌ای به امنیت این مرزوبوم وارد نخواهد شد.

اینجانب شهادت مظلومانه این شهید سرافراز مدافع امنیت را به خانواده محترم ایشان و مردم شهیدپرور تبریز و استان آذربایجان شرقی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای آن شهید والامقام، علو درجات و برای بازماندگان، صبر و اجر مسألت دارم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین ظهر امروز، 31 شهریورماه، با حضور در منزل خانواده اوجاقی، با خانواده این شهید دیدار و ابراز همدردی کرد.

حسین اوجاقی از بسیجیان تبریز روز گذشته، 30 شهریورماه با ضرب چاقو توسط اغتشاشگران به شهادت رسید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha