کد خبر: 4100715
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۹
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی:

فرهنگ بسیج منشور تمام عدالت‌خواهان جهان است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، بسیج را مظهر عظمت ملت و نیروی کارآمد درونی کشور دانست و گفت: ما به حضور فرهنگ بسیج در جامعه نیازمندیم، این فرهنگ منشور و آرمان تمام عدالت‌خواهان و آزادی‌خواهان جهان است.

حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه تبریزبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، امروز، 28 آبان‌ماه، در دیدار با جمعی از فرماندهان بسیج به مناسبت هفته بسیج گفت: مردم همیشه در شرایط سخت حضور پر قدرت و آرامش آفرین بسیج را در کنار خود حس کرده‌اند.

وی با اشاره به جمله معروف امام خمینی(ره) درباره بسیج که میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلام است ادامه داد: بسیج اهل گمنامی و بی‌نشانی است و بسیجی عاشق شهادت است، در دوران دفاع مقدس بسیجیان را دیدید که عاشق خدمت به اسلام و دین بودند و امروز هم هستند.

آل‌هاشم بسیج را مظهر عظمت ملت و نیروی کارآمد درونی کشور دانست و گفت: بسیج بهترین مدافع اسلام و انقلاب است و تاکنون در همه عرصه‌ها نشان داده است که در کنار ملت است.

امام جمعه تبریز، خدمت‌رسانی به مردم در بلایای طبیعی و مقابله با بیماری‌های واگیردار و مشارکت در تأمین امنیت پایدار در مقابل تروریست‌های تکفیری و آشوبگران را از مهمترین اقدامات بسیج برشمرد و تصریح کرد: بسیجیان خواب را بر خود حرام کرده‌اند و امروز هم که مردم هدف تیر آشوبگران داعش صفت قرار گرفتند سینه سپر کرده‌اند و مظلومانه شهید می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان همواره بسیج را مورد حمله و هجمه قرار می‌دهند گفت: جنگ روانی دیوانه وار رسانه‌های مزدور مثلث غربی، عبری و عربی بر علیه بسیج نتیجه‌ای جز عزیزتر شدن بسیج در بین مردم نخواهد داشت.

آل‌هاشم، تکریم بسیج را پاسداشت جوانمردی و تضمین کننده آینده کشور برشمرد و افزود: به حضور فرهنگ بسیج در جامعه نیازمندیم، این فرهنگ منشور و آرمان تمام عدالت خواهان و آزادی خواهان جهان است.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی، هدف اصلی دشمن را در جنگ ترکیبی اخیر ایجاد ناامنی شدید و تجزیه ایران دانست و گفت: نیرو‌های نظامی، امنیتی و بسیج با وحدت و همدلی خود توطئه‌های دشمنان را متناسب با اهداف‌شان خنثی و ضربات محکم‌تری به آنها وارد می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha