کد خبر: 4008314
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۳
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی در رابطه با واکسیناسیون فرهنگیان و دانش‌آموزان استان گفت: ۷۱ درصد دانش‌آموزان بالای ۱۲ سال و ۹۸ درصد کل معلمان در استان واکسینه شده‌اند.

واکسیناسیون آذربایجان‌شرقی  به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، عاشور اکرمی، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، روز سه‌شنبه، چهارم آبان‌ماه، در نشست سالانه‌ سرگروه‌های متوسطه گفت: سیاست آموزش و پرورش بر آموزش حضوری بوده و هرکجا مقدمات حضور فراهم باشد، تدریس در کلاس درس انجام می‌شود لذا کلاس‌های زیر ۳۰ نفر می‌توانند آموزش حضوری برگزار کنند.

وی اظهار کرد: در دوران کرونا همبستگی دانش‌آموزان در کشور و جهان کاهش پیدا کرد. آموزش باید انعطاف پذیر باشد تا همه‌ دانش‌آموزان در چرخه‌ آموزش و تحصیل قرار گیرند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی در رابطه با واکسیناسیون فرهنگیان و دانش‌آموزان استان نیز گفت: ۷۱ درصد دانش آموزان بالای ۱۲ سال و ۹۸ درصد کل معلمان در استان واکسینه شده‌اند.

وی افزود: سیاست وزارت آموزش و پرورش بر اساس اقتضای هر منطقه، آموزش خاص از جمله آموزش تلویزیونی، بسته‌های آموزشی، شبکه‌ دانش‌آموزی شاد و آموزش حضوری است. سلامت فردی دانش‌آموزان و معلمان مهم است و با تامین این مهم، آموزش حضوری دایر می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: