کد خبر: 4059094
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷

جانشن فرمانده سپاه ناحیه اهر با بیان اینکه خرمشهر شناسنامه دفاع مقدس، شهدا و انقلاب است، گفت: ضروت دارد این روز بزرگ برای نسل‌های آینده تبیین شود.

سرهنگ میزرامحمدی، جانشین فرمانده سپاه اهربه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، سرهنگ پاسدار سعید میرزامحمدی، جانشن فرمانده سپاه ناحیه اهر، امروز، دوم خرداد، در جلسه هم‌اندیشی برگزاری برنامه‌های بزرگداشت روز آزادسازی خرمشهر، خرمشهر را شناسنامه دفاع مقدس، شهدا و انقلاب بیان کرد و گفت: این روز بزرگ برای نسل‌های آینده تبیین شود.

وی اظهار کرد: طبق فرمایش امام خمینی(ره) خرمشهر را خدا آزاد کرد و آزادی خرمشهر یک نعمت الهی بود که تمام توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

میرزامحمدی گفت: آسایش و امنیت امروز کشور به برکت خون شهدا است و باید قدر این شهدا را بدانیم چرا که در آزادسازی خرمشهر شهدای بسیاری تقدیم ایران و اسلام شد.

جانشین فرمانده سپاه اهر، در ادامه به پخش «سرود سلام فرمانده» و بازتاب آن در رسانه‌های بیگانه اشاره کرد و افزود: سرود سلام فرمانده در مدح منجی عالم بشریت امام زمان(عج) و رهبر معظم انقلاب اجرا شده است و این به مذاق دشمنان خوش نیامده و با هر ترفندی سعی در حذف این سرود هستند ولی به حول و قوه الهی این سرود با زبان‌های مختلف در بیش از شش کشور جهان سروده شده و امیدواریم در آینده نزدیک نیز سلام فرمانده به یک سرود ملی و بین‌المللی در جهان اسلام تبدیل شود.

وی به برگزاری برنامه گرامیداشت سوم خرداد در شهرستان اهر نیز اشاره کرد و گفت: روز سوم خرداد در گرامیداشت آزادسازی خرمشهر برنامه‌های متعددی در شهرستان اهر اجرا خواهد شد که رژه خودرویی و موتوری و اجرای سرود سلام فرمانده توسط ورزشکاران از این برنامه‌ها است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: