کد خبر: 4102600
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۶
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی: 

توفیق در جهاد تبیین نیازمند فرهنگ بسیجی است

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی گفت: بسیج یک فرهنگ و یک مکتب است و امروز برای توفیق در عرصه‌های مختلف از جمله جهاد تبیین و غلبه بر دشمنی دشمنان، نیازمند تمسک به این فرهنگ هستیم.

حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه تبریزبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل بنیاد شهید استان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز، شب گذشته، پنجم آذرماه، در گردهمایی آزادگان پیشکسوت استان، گفت: مقاومت آزادگان گرانقدر در دل دشمن، گواه این ادّعاست که این ایثارگران عزیز، بسیجی بودنشان را در عمل نشان داده و ثابت کرده‌اند.

وی با اشاره به ناآرامی‌های اخیر، نیازمندی به فرهنگ بسیجی را یک ضرورت در زمان حاضر دانست و افزود: این حوادث نشان داد که قدری از ایفای وظایف خودمان فاصله گرفته‌ایم که باید با سرلوحه قرار دادن فرهنگ و تفکر بسیجی و البته با اتحاد و وحدت حول محور ولایت مشکلات را مرتفع کنیم.

امام جمعه تبریز با تبیین شگردهای جنگ ترکیبی دشمنان در جریان ناآرامی‌های اخیر، شبهه‌افکنی، شایعه پراکنی و ایجاد ناامیدی در بین مردم را محور هجمه رسانه‌ای و روانی دشمنان برشمرد و گفت: خون‌های زیادی در راه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ریخته شده است برای نمونه فقط از آذربایجان شرقی حدود 10 هزار شهید والامقام به شهادت رسیده و بیش از 24500 نفر به درجه جانبازی نائل شده و نزدیک به 2000 نفر مدال آزادگی را بر سینه دارند و لذا باید در برابر این فداکاری‌ها و رشادت‌ها احساس مسئولیت داشته باشیم و مقابله با عملیات دشمنان را یک وظیفه فرض کنیم.

آل هاشم ادامه داد: رسالت امروز ما برای مقابله با ترفندهای دشمنان در تحریف و انحراف مسیر و گفتمان انقلاب اسلامی و ارزش‌های اسلامی، عمل به دستور مهم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دایر بر «جهاد تبیین» است.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی بسیج را مظهر عظمت ملت ایران و نیروی کارآمد مردمی توصیف  کرد و گفت: بسیج یک فرهنگ و یک مکتب است و امروز برای توفیق در عرصه‌های مختلف از جمله جهاد تبیین و غلبه بر دشمنیِ دشمنان، نیازمند تمسّک به این فرهنگ هستیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha