کد خبر: 4059485
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۳

شهدا به آرمان های امام و رهبری عمل کردند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: امام و رهبری در مکتب اسلام تولید گفتمان و واژه کردند و در واقع شهدا آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب را عمل کردند.

عابدین خرم، استاندار آذربایجان شرقیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، عابدین خرم، استاندار آذربایجان‌شرقی امروز، سوم خردادماه، در آیین اختتامیه همایش ملی «جلوه‌های جهادی شهیدان آقا مهدی باکری و حاج قاسم سلیمانی در مدیریت شهری»، گفت: امام و رهبری در مکتب اسلام تولید گفتمان و واژه کردند و در واقع شهدا آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب را عمل کردند.

وی با تمجید از شخصیت والای شهیدان باکری و شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: هر کس به راه شهیدان باکری و سلیمانی اقتدا کند عاقبت به خیر می شود.

خرم، گفت: این شهیدان بندگی خدا کردن، تعبد در مقابل امامت و ولایت و خدمت به خلق خدا را به همگان یادآوری می کنند.

استاندار آذربایجان‌شرقی، همچنین با گرامیداشت سوم خرداد روز آزادسازی خرمشهر، گفت: سوم خرداد روز حماسه آفرینی و نماد ایستادگی است که رزمندگان اسلام با شهادت، جانبازی و ایثارگری ترجمه کردند.

وی خاطرنشان کرد: آزادسازی خرمشهر مظهر نصرت الهی بود که امام راحل آن را به زبان ساده بیان کردند و فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد.

خرم با بیان اینکه امروز مسئولان حوزه‌های مختلف برای برگزاری این همایش گرد هم آمده‌اند، گفت: سبک و سیاق زندگی شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید آقا مهدی باکری، بندگی خدا و خدمت به خلق را به ما یادآوری می‌کند که در واقع رمز جاودانگی این بزرگواران است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :