تلاش‌ها معطوف به افزایش مشارکت مردم در انتخابات باشد
کد خبر: 4220345
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۲
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی:

تلاش‌ها معطوف به افزایش مشارکت مردم در انتخابات باشد

تراب محمدی با بیان اینکه تلاش‌ها برای برگزاری انتخابات وقتی ارزشمند است که منجر به افزایش مشارکت مردم شود، گفت: کوتاه بودن مدت زمان فرایند برگزاری انتخابات در این دوره وجه تمایز آن با دوره‌های قبلی است.

تراب محمدی، رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی استانداری، تراب محمدی،  رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی، امروز، 19 خردادماه، در جلسه ستاد انتخابات استان با بیان اینکه تلاش‌ها برای برگزاری انتخابات وقتی ارزشمند است که منجر به افزایش مشارکت مردم شود، گفت: کوتاه بودن مدت زمان فرایند برگزاری انتخابات در این دوره وجه تمایز آن با دوره‌های قبلی است.

وی با بیان اینکه همه فعالیت‌ها در انتخابات پیش‌رو باید معطوف به حضور حداکثری باشد، اضافه کرد: با توجه به فضای معنوی ایجاد شده در جامعه و همزمانی چهلم شهدای خدمت با زمان برگزاری انتخابات، شاهد حضور باشکوه مردم عزیز در پای صندوق‌های رأی خواهیم بود.
 
محمدی، بر لزوم رعایت اخلاق انتخاباتی در مدت باقیمانده تا زمان برگزاری انتخابات تأکید و یادآوری کرد: شهید آیت‌الله رئیسی، اسوه رعایت اخلاق انتخاباتی در انتخابات دوره قبل ریاست جمهوری بود.

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی، با اشاره به اینکه آذربایجان‌شرقی در آمادگی کامل برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه امسال قرار دارد، گفت: استان در سایه مجاهدت های سربازان و پاسداران امام زمان (عج) و نیروهای نظامی و انتظامی در امنیت کامل است.

وی افزود: بدون شک با توجه به سرمایه اجتماعی بالای جامعه، حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی را شاهد خواهیم بود.

محمدی، با تأکید بر ممنوعیت حضور مدیران و دست اندرکاران انتخابات در ستادهای انتخاباتی اضافه کرد: در مدت باقیمانده تا برگزاری انتخابات، اولویت اصلی ما تلاش برای برگزاری انتخابات با شاخص‌های مدنظر رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنار رسیدگی به کار مردم است.
 
 رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه مسئولان کمیته‌های‌ ستاد انتخابات استان، فرصت باقیمانده تا برگزاری انتخابات را جدی بگیرند، بر لزوم جدی گرفتن برنامه های آموزشی فرایند انتخابات تأکید کرد. 

انتهای پیام
captcha