رئیس‌جمهور منتخب راه شهید آیت‌الله رئیسی را ادامه دهد
کد خبر: 4220686
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۲۶
سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی:

رئیس‌جمهور منتخب راه شهید آیت‌الله رئیسی را ادامه دهد

تراب محمدی با بیان اینکه خدمت صادقانه شهدای خدمت راهی فراروی ما قرار داد که در مسیر خدمت به مردم و تلاش برای تعالی و ترقی، خستگی نشناسیم، گفت: امیدوارم بتوانیم رئیس‌جمهوری را انتخاب کنیم که راه شهید آیت‌الله رئیسی را ادامه دهد.

تراب محمدی، سرپرست استانداری آذربایجان شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی استانداری، تراب محمدی، سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی، روز گذشته، 20 خردادماه، در آیین یادبود شهدای خدمت در شرکت تراکتورسازی با بیان اینکه شهدای خدمت در اوج محبوبیت خود به درجه شهادت نائل شدند، گفت: همه این شهدای والامقام غیر از خدمت خالصانه به مردم هدفی نداشتند.

وی با بیان اینکه امروزه همه مردم درباره فضایل این شهدا صحبت می‌کنند و با یادآوری خدمات آنان، یاد و خاطرشان را گرامی می‌دارند، بیان کرد: شهدای خدمت همه زندگی‌شان را صرف خدمت به خلق الله و اعتلای نظام اسلامی کردند. گشاده‌رویی با مردم، تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیری، ویژگی مشترک شهدای خدمت بود.

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی مطرح کرد: در آن روز پر تب‌وتاب شهادت این عزیزان، فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه هیچ‌ خللی در مدیریت کلان کشور پیش نخواهد آمد، تسکینی بر دل‌های غمگین بود. ما مسئولان باید با تلاش و حضور و ادامه راه شهیدان این نظر مقام معظم رهبری را محقق سازیم و هر کدام به نوبه خود باید برای پیشبرد این خواسته رهبری تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه خدمت صادقانه آن بزرگواران راهی فراروی ما قرار داد که در مسیر خدمت به مردم و تلاش برای تعالی و ترقی، خستگی نشناسیم، گفت: امیدوارم بتوانیم رئیس‌جمهوری را انتخاب کنیم که راه شهید آیت‌الله رئیسی را ادامه دهد.

محمدی با تدکید بر خاطرات متعدد خود از شهید آیت‌الله آل‌هاشم، امام جمعه شهید و مالک رحتمی، استاندار شهید اظهار کرد: شهید آل‌هاشم برای آذربایجانی‌ها هویت و جایگاه و ارزش والای داشت و استاندار جوان نیز در این مدت کوتاه حضور در سکانداری آذربایجان‌شرقی چنان از خود تلاش و همت به خرج می‌داد که انگار فقط برای تلاش و حل مشکلات استان آمده و حتی لحظه‌ای هم در این مدت از این اعتقاد خود خارج نشد و تا آخرین نفس حل مشکلات مردم و خدمت به آنها را سرلوحه امور خود قرار داده بود.

انتهای پیام
captcha