کد خبر: 3872305
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
همزمان با دهه فجر؛
گروه فرهنگی ــ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی، گفت: در راستای شناساندن شهید سردار سلیمانی برای کودکان و نوجوانان کتاب «قصه‌های سردار» برای مخاطبان کودک توسط کانون پرورش فکری استان در دست اقدام است که همزمان با دهه فجر، منتشر و رونمایی می‌شود.

کتاب «قصه‌های سردار» منتشر و رونمایی می‌شودبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، علی بینش، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان امروز، 28 دی‌ماه با بیان این‌که شهادت هنر مردان خدا و پاداش مجاهدت‌ها و رشادت‌های آنان در تحقق آرمان‌های الهی است، گفت: شهادت پاداش سال‌ها مجاهدت سردار سلیمانی در مبارزه بی‌امان با طاغوتیان و مستکبران عالم است و بی‌تردید راه پربرکت این شهید سرافراز، با قدرت و اقتدار تمام در جبهه مقاومت ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اهمیت و ضرورت معرفی بیش از پیش شخصیت این شهید والامقام برای آینده‌سازان میهن اسلامی افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی برنامه‌های متنوعی در بخش‌های فرهنگی، هنری و ادبی در این راستا تدارک دیده است که در مراکز فرهنگی ـ هنری کانون استان برگزار می شود.

بینش، سردار شهید قاسم سلیمانی را الگوی ایمان، اخلاص، اخلاق و مقاومت دانست و معرفی این ویژگی‌ها را برای کودکان و نوجوانان ضروری و مهم دانست.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی، از جمله اقدامات کانون پرورش فکری استان را در راستای شناساندن این شهید عزیز برای کودکان و نوجوانان را تولیدات فرهنگی در این خصوص عنوان کرد و گفت: کتاب «قصه‌های سردار» برای مخاطبان کودک توسط کانون پرورش فکری استان برای کودکان در دست اقدام است که همزمان با دهه مبارک فجر، منتشر و رونمایی خواهد شد.

وی اظهار کرد: مربیان کانون پرورش فکری با حضور در تعدادی از مدارس تبریز، ضمن اجرای فعالیت‌های مختلف فرهنگی، تولیدات فرهنگی کانون با موضوع معرفی شهید سپهبد سلیمانی را به دانش‌آموزان اهدا کردند.

بینش بیان کرد: با اجرای این برنامه اولین مرحله از تولیدات و پیوست‌های فرهنگی کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی در خصوص معرفی شخصیت و زندگی سردار قاسم سلیمانی رونمایی شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: همزمان با آغاز فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلف کانون در معرفی شخصیت، زندگی و مجاهدت‌های سردار سلیمانی برای مخاطبان کودک و نوجوان، پیوست‌های فرهنگی این فعالیت‌ها به کودکان و نوجوانان اهدا شد.

بینش اعضای مراکز فرهنگی ـ هنری کانون و نیز دانش‌آموزان مدارس را مخاطبان این فعالیت‌ها عنوان و اظهار امیدواری کرد که اجرای این برنامه‌ها گامی در مسیر الگوسازی و آشنایی کودکان و نوجوانان با شخصیت والای این شهید والامقام باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: