کد خبر: 4221405
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۲۸

دانشگاهیان باید راهبران جامعه باشند

رئیس دانشگاه تبریز با تأکید بر تبیین سیاست‌های دولت سیزدهم گفت: دانشگاهیان باید راهبران و پیشرانان جامعه باشند و آنچه را که به نفع کشور است، با زبان نرم بیان کنند.

صفر نصراله زاده، رئیس دانشگاه تبریز

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، صفر نصرالله‌زاده، رئیس دانشگاه تبریز، روز گذشته، 24 خردادماه، در جلسه ستاد انتخابات دانشگاهیان آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه ما باید براساس منویات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی ابتدا بر روی حضور حداکثری و سپس انتخاب فرد اصلح تلاش کنیم، گفت: دانشگاه‌ها می‌توانند در داغ کردن تنور انتخابات و همچین جریان‌سازی نقش مهمی ایفا کنند و امیدواریم هشتم تیرماه شاهد حماسه‌ دیگری از ملت قهرمان ایران اسلامی باشیم.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب باید ادامه دهنده‌ راه رئیس جمهور شهید باشد، افزود: ما به‌عنوان کارگزاران دولت رئیس جمهور شهید تلاش کنیم راه او را ادامه داده و ذره‌ای از دِین خود را به شهدای خدمت ادا کنیم.

نصرالله‌زاده خاطرنشان کرد: ما باید راهبرد نظام جمهوری اسلامی را تبیین کنیم و اگر راهبردهای انقلاب و رهنمودهای امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب را تشریح کنیم، مردم خودشان متوجه اوضاع خواهند شد.

رئیس دانشگاه تبریز با تاکید بر تبیین سیاست‌های دولت سیزدهم اظهار کرد: دانشگاهیان باید راهبران و پیشرانان جامعه باشند و آنچه را که به نفع کشور است، با زبان نرم بیان کنند و این هنر دانشگاه است که اصول و سیاست‌‌های انقلاب اسلامی را تبیین کند.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی اسوه و الگویی بود که مزد خدمتش را گرفت، افزود: دولت شهید رئیسی دولت تراز انقلاب بود که در مقابل هیچکس تسلیم نشد و در حالی قبلا گزینه‌های روی میز مطرح می‌شد، در زمان دولت شهید رئیسی این گزینه‌ها برداشته شد و ما باید تبیین کنیم که اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم.

انتهای پیام
captcha