کد خبر: 3982865
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: برای مهرواره محله همدل در کشور، ۵۰ هزار گروه ایده طرح کرده بودند که حدود ۳ هزار تا از این ایده‌ها متعلق به این استان بود.

ثبت ۳هزار ایده در مهرواره محله همدل آذربایجان شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام حسن شعبانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، روز پنجشنبه، 17 تیرماه، در مراسم تجلیل از منخبان استانی مهرواره همدل، گفت: برای مهرواره محله همدل در کشور، 50 هزار گروه ایده طرح کرده بودند که حدود 3 هزار تا از این ایده ها متعلق به آذربایجان شرقی بود.

وی با اشاره به اینکه هدف از اجرای این مهر واره، آفزیش حس مشارکت و مسئولیت اجتماعی است افزود: در این مهرواره مردم برای حل مشکلات خودشان، خود دست به کار شده‌اند و با مشارکت حداکثری همه قشرهای کشور بخشی از مشکلات نیازمندان برطرف شده است.

شعبانی، با بیان اینکه سرمایه‌های اجتماعی گره‌های اجتماع را باز می‌کند و مسائل مردم را حل می‌کند ادامه داد: بدترین خیانت در کشور این است که جریاناتی بخواهند سرمایه اجتماعی یک ملت را ذوب کنند و از بین ببرند.

مدیرکل تبلیغات آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: اگر دستبرد به بیت‌المال دزدی محسوب می‌شود، دزدی بدتر این است که اقداماتی از سوی مسئولان انجام شود که اعتماد و سرمایه اجتماعی مردم از بین برود.

وی افزود: بزرگترین خدمت دولت جدید به عرصه فرهنگ این می‌تواند باشد که مسئولانی را بگمارد که سرمایه اجتماعی مردم را از بین نبرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: