کد خبر: 4030194
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸

امام جمعه تبریز که بارها به دلیل کارهای نو در سال‌های اخیر در صدر اخبار قرار گرفته است، این بار با ابتکاری بین صلاتین نماز جمعه تبریز از مادران شهدا به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) تجلیل کرد.

حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه تبریز

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، که بارها به دلیل کارهای نو در سال‌های اخیر در صدر اخبار قرار گرفته است، این بار با ابتکاری نو در بین صلاتین نماز جمعه تبریز این هفته تبریز از مادران شهدا به مناسبت ولادت حضرت زهرا (س) تجلیل کرد.

در این مراسم که عابدین خرم استاندار آذربایجان‌شرقی نیز حضور داشت از مادران شهدایی که همسر، مادر شهید و فرزند شهید همزمان بودند، تجلیل شد.

بر اساس این گزارش در این مراسم از «ام البنین ابراهیم‌پور» مادر شهیدان والامقام علیرضا، محمدرضا و یعقوب محمدپور صبور، «طاهره ملکی» همسر شهید و مادر شهید یعقوب و محمدحسین زاده اصل، «خورشید انجمن بحری» همسر شهید پرویز نوروزی و مادر شهید انجمن بحری، «رقیه حسین‌زاده» فرزند شهید یعقوب حسین‌زاده اصل و خواهر شهید علیرضا حسین‌زاده و همسر شهید عزیز محمدخانلی، «معصومه فتح‌زاده کاری» فرزند شهید تاروردی فتاح‌زاده و خواهر شهید علیرضا فتاح‌زاده و همسر شهید والامقام مرتضی عادلی، «ثریا فرشبافیان» فرزند، خواهر شهیدان فرشبافیان و همسر شهید همسر جانباز 70 درصد شهید حاج رحیم درخشان، «گلزار داوودی خلجانی» مادر سه شهید محمد یعقوب آذرآبادی حق تجلیل شدند.

همچنین در این مراسم از مادران شهدایی که فوت کردند از جمله «ایران پینه‌دوست» مادر سه شهید مجید، حبیب و محمد خانلو، و «فیروزه خلصی باویل» مادر شهیدان اصغر، کاظم، محمدباقر حضرت‌پور، و «فاطمه سلطان باقری‌زاد برومند» همسر شهید حمزه‌علی و مادر شهیدان ابراهیم و رضا ابراهیم هراب ذکر خیر و تجلیل شد.

سخنران پیش از خطبه‌های نماز این هفته تبریز لیلی اورنگی ناظر گمرکات استان آذربایجان‌شرقی و مدیرکل گمرک تبریز به مناسبت روز زن بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: