کار خبرنگاران ماندگار و اثرگذار است
کد خبر: 4143408
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
جانشین فرمانده سپاه عاشورا:

کار خبرنگاران ماندگار و اثرگذار است

الیاس گلمحمدزاده، با بیان اینکه امروز اصحاب رسانه در خط مقدم مقابله با دشمنان صف‌آرایی کرد‌ه‌اند، گفت: کار خبرنگاران کاری ماندگار و اثرگذار است. 

الیاس گلمحمدزاده، جانشین سپاه عاشورابه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، سرهنگ پاسدار الیاس گلمحمدزاده، جانشین فرمانده سپاه عاشورا، امروز، چهارم خردادماه، در دورهمی رسانه‌ای به مناسبت «دهه کرامت و گدامیداشت روز دختر» با بیان اینکه امروز اصحاب رسانه در خط مقدم مقابله با دشمنان صف‌آرایی کرد‌ه‌اند، یادآور شد: کار خبرنگاران کاری ماندگار و اثرگذار است. 

وی با اشاره به بخش‌هایی از سخن شهید جهان‌آرا خطاب به مردم، خاطرنشان کرد: آن شهید بزرگوار خطاب به مردم خرمشهر می‌گوید نگران خرمشهر نباشید، مراقب ایمان‌هایتان باشید، چراکه خرمشهر را پس خواهیم گرفت و همینگونه هم شد. 

جانشین فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در دفاع مقدس و به ویژه عملیات فتح خرمشهر، یادآور شد: در عملیات فتح خرمشهر جوانانی از سراسر کشور به پا خواستند و نگذاشتند وجبی از خاک کشورمان به دست دشمنان بیافتد. 

سیدمحمدحسین بلاغی، مدیرکل ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، نیز در این مراسم با اشاره به رشادت‌های زنان و مردان در عملیات فتح خرمشهر، اظهار کرد: یاد و خاطره تمامی رزمندگان را گرامی می‌داریم. 

وی با اشاره به جایگاه مقام والای دختر و زن در دین اسلام، گفت: امروزه زنان پاکدامن کشورمان نیز پابه پای مردان در عرصه‌های مختلف فعالیت داشته و بخش بزرگی از حوزه‌ی رسانه نیز در دست زنان و دختران است. 

دورهمی رسانه‌ای به مناسبت "دهه کرامت و گدامیداشت روز دختر به همت سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی در تالار خاقانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شده و حضور پرچم مطهر و کاروان رضوی «زیر سایه خورشید» از جمله بخش‌های جالب برنامه بود. 

کار خبرنگاران ماندگار و اثرگذار است

انتهای پیام
captcha